Choď na obsah Choď na menu
 

BTM najmladšie a staršie žiactvo, Malacky

2. 12. 2012

2. Open bodovací turnaj mládeže (BTM) RSTZ BA-TT

 

Termín: 2.12.2012 (nedeľa)

Miesto konania: Stolnotenisová hala, Sasinkova 73, Malacky

Počet účastníkov: 108

 

 

Za MSK Malacky súťažilo spolu v kategóriách 13 súťažiacich:

Starší žiaci

Ako jediný štartoval v tejto kategórii za náš klub Marek Nemec, ktorý postúpil zo základnej skupiny z 2. miesta, no v následnom vyraďovacom zápase podľahol Vargovi z MSTK Leopoldov a skončil na 17. - 22. mieste. V kategórii súťažilo 35 hráčov.

 

Staršie žiačky

Erika Šrámková - zo základnej skupiny postúpila z 1. miesta a v druhom stupni K.O systému porazila Gorfolovú z Gasto Metalfin Galanta, Čermákovú z ŠKST Karlova Ves a vo finále podľahla Tomičovej z Gasto Metalfin Galanta. Celkovo obsadila vynikajúce 2. miesto. V kategórii súťažilo spolu 17 hráčok.

Laura Švajdlenková - zo základnej skupiny postúpila z 2. miesta. V prvom zápase K.O. systému porazila Hagarovú z STK Pezinok, no v následnom zápase podľahla Cvikovej z STK Pezinok a na turnaji obsadila konečné 5. - 8. miesto.

Valentína Marešová - v základnej skupine porazila Trajlínkovú z Byt Centrum Senica, no na postup zo základnej skupiny to nestačilo a obsadila celkové 11. - 15. miesto.

Hanka Pradličková - v základnej skupine sa jej nepodarilo zdolať žiadnu zo súperiek a na turnaji obsadila zhodne 11. - 15. miesto.

 

Najmladší žiaci

Félix Ivančo - zo základnej skupiny postúpil z 1. miesta bez straty setu. V následných zápasoch vyraďovacieho K.O systému postupne zdolal Gondára zo Sokola Skalica, Budinského zo Sokola Skalica, Vargu z KST Viktória Trnava a vo finálovom zápase porazil svojho súpera Benjamína Mikluščáka z ŠKST Karlova Ves. Na turnaji obsadil senzačné 1. miesto! Celkovo súťažilo v tejto kategórii 39 hráčov.

Patrik Fusek - takisto postúpil zo základnej skupiny z 1. miesta bez straty setu. V zápasoch druhého stupňa K.O. systému porazil postupne svojho oddielového spoluhráča Tomáša Demetera, Kubalu z KST Viktória Trnava, a po zrejme najkrajšom dueli v tejto kategórii podľahol tesne Mikluščákovi z ŠKST Karlova Ves. Na turnaji obsadil krásne 3. - 4. miesto!

Andrej Freund - rovnako ako jeho uvedení spoluhráči postúpil zo základnej skupiny z 1. miesta bez straty setu. V následných zápasoch K.O. systému postupne porazil Filipa Krajčoviča z TTC Majcichov, Petra Krajčoviča z STK Pezinok až narazil na Vargu z KST Viktória Trnava, ktorý bol tentokrát nad jeho sily. Na turnaji obsadil 5. - 8. miesto.

Roman Veltschmid - zo základnej skupiny postúpil z 1. miesta. V K.O. systéme porazil Čermáka zo Sokola Skalica, no ďalší súper už bol nad jeho sily a na turnaji obsadil 9. - 16. miesto.

Tomáš Demeter - zo základnej skupiny postúpil z 2. miesta. Vo vyraďovacom kole porazil Sadlbola z T-Clubu Ostrov a na turnaji obsadil 9. - 16. miesto.

Tomáš Černý - tiež sa mu podarilo postúpiť zo základnej skupiny z 2. miesta, no v prvom zápase druhého stupňa neprešiel cez svojho súpera a obsadil konečné 17. - 26. miesto.

 

Najmladšie žiačky

Isabella Hurbanová - zo základnej skupiny postúpila z 2. miesta. V druhom stupni porazila Sáru, no ďalšej súperke podľahla a obsadila 5. - 8. miesto. V kategórii súťažilo celkom 17 hráčok.

Sára Bilkovičová - rovnako zo základnej skupiny postúpila z 2. miesta, no v prvom kole K.O. systému podľahla svojej oddieovej spoluhráčke Isabelle a obsadila konečné 9. - 10. miesto.

 

Propozície

Zoznam prihlásených k 1.12.2012, 9:30 hod.

Konečné výsledky

 

img_5406.jpg

 

 

img_5402.jpg

 

 

Náhľad fotografií zo zložky 2012.12.02, BTM Malacky