Choď na obsah Choď na menu
 

Majstrovstvá BA/TT regiónu mladšie žiactvo a dorast 2012/2013, Pezinok

10. 5. 2013

Termín: 8.5.2013

Miesto konania: Telocvičňa ZŠ Na Bielenisku, Pezinok

 

Kategória DORASTENCI (28 štartujúcich)

Náš klub reprezentoval Damián Vizina. V základnej skupine podľahol len neskoršiemu konečnému víťazovi Turčekovi z Rače a postúpil do KO-systému z druhého miesta. V pavúku následne porazil Sklenára z Pezinka, no v ďalšom zápase podľahol druhému semifinalistovi Takáčovi z DNV. Celkovo sa Damián umiestnil na 5.-8. mieste.

Kategória DORASTENKY (14 štartujúcich)

Za MSK Malacky nastúpili Dominika Vizinová a sestry Erika a Veronika Šrámkové. Všetky tri dievčatá postúpili zo svojich základných skupín z prvej priečky. V následných zápasoch vyraďovacieho systému sa najlepšie darilo Dominike, ktorá zvíťazila v kategórii a odniesla si titul Majster BA/TT regiónu - BLAHOŽELÁME! Naše ďalšie hráčky sa umiestnili Erika na 3. - 4. mieste a Veronika na 5. - 8. mieste.

Kategória MLADŠÍ ŽIACI (42 štartujúcich)

Za náš klub nastúpili Andrej Freund, Félix Ivančo a Tomáš Černý. Zo základných skupín sa podarilo prebojovať do vyraďovacieho pavúka Andrejovi aj Félixovi z prvých priečok. Tomášovi sa do ďalších zápasov postúpiť nepodarilo. Ako sa už v pavúku viackrát stalo, znova na seba narazili dvaja naši chalani Andrej a Félix. Víťazne z tohto vyšiel Andrej, ktorý v následnom zápase podľahol neskoršiemu víťazovi Štefanovi Pekovi z Trnavy. Celkovo sa naši chalani umiestnili Andrej na 5. - 8. mieste, Félix na 9. - 16. mieste a Tomáš na 23. - 33. mieste. 

Kategória MLADŠIE ŽIAČKY (13 štartujúcich)

Za MSK nastúpilo až 5 hráčok, a to Laura Švajdlenková, Hanka Pradličková, Valentína Marešová, Isabella Hurbanová a Sára Bilkovičová. Do vyraďovacieho pavúka sa podarilo postúpiť dvom našim hráčkam Laure a Hanke. V následných zápasoch KO-systému podľahla Hanka neskoršej víťazke Tatiane Kukuľkovej z Trnavy, Laura porazila Slobodníkovú z Karlovej Vsi a v ďalšom kole rovnako podľahla Kukuľkovej. Celkovo sa naše hráčky umiestnili Laura na 3. - 4. mieste, Hanka na 5. - 8. mieste, Valentína a Isabella na 9. - 12. mieste a Sára na 13. mieste.

Výsledky Majstrovstiev BA/TT regiónu na stiahnutie TU