Choď na obsah Choď na menu
 

Majstrovstvá SR 2013, najmladšie žiactvo, Čadca

26. 5. 2013

Termín: 25. - 26.5.2013

Miesto: Športová hala, Čadca

Súťažné kategórie:

1. Dvojhra najmladších žiakov               

2. Štvorhra  najmladších žiakov               

3. Dvojhra najmladších žiačok

4. Štvorhra  najmladších žiačok

5. Zmiešaná štvorhra       

Štartovalo prvých 32 hráčov a 24 hráčok podľa rebríčkového postavenia k 1.5.2013 (náhradníci podľa rebríčka  k 1.5.2013).

 

Za náš klub štartovali za chlapcov Andrej Freund, Patrik Fusek a Félix Ivančo a za dievčatá Isabella Hurbanová.

V súťaži žiakov štartovali naši chlapci v štvorčlenných skupinách, z ktorých Félix a Patrik postúpili z prvého miesta a Andrej z druhého miesta. V 2. stupni - vyraďovacom Félix zdolal Páleníka z Čiernych Kľačian a Patrik Kalinku z Martina. Andrej podľahol slovenskej dvojke Černákovi z Nových Zámkov. V dalších zápasoch tejto kategórie už naši chlapci svojim súperom podľahli a obsadili celkovo Félix a Patrik spoločne 5. - 8. miesto, Andrej 9. - 16. miesto. 

V súťaži žiačok štartovala Isabella v trojčlennej skupine, no nepodarilo sa jej prebojovať do vyraďovacej časti a celkovo tak obsadila 17. - 24. miesto.

V súťaži štvorhier žiakov štartovali Andrej s Patrikom, kde porazili pár Csermák (Nové Zámky) / Novotný (Karlova Ves). V dalšom zápase podľahli neskoršiemu finalistovi páru Trubáčik / Páleník z Čiernych Kľačian a celkovo obsadili 5. - 8. miesto. Náš tretí reprezentant Félix štartoval v tejto disciplíne s domácim Delinčákom, ked porazili najskôr pár Oráč / Paľko (Vyšný Žipov) a potom pár Goldír (Čadca) / Kalinka (Martin). V následnom zápase podľahli neskoršiemu víťaznému páru Diko (Námestovo) / Černák (Nové Zámky), čo znamenalo pre Félixa a jeho spoluhráča skvelé medailové 3. - 4. miesto - Gratulujeme!

V súťaži štvorhier žiačok hrala Isabella spolu s Vaškovou z Trnavy, no nepodarilo sa im prebojovať do ďalších kôl a celkovo obsadili 9. - 12. miesto. 

V zmiešaných štvorhrách súťažili Patrik s Višňovskou z Nových Zámkov, Andrej so Siskovou z Majcichova a Félix s Dzelinskou z Michaloviec. Všetci naši chlapci spolu s ich spoluhráčkami porazili svojich súperov v prvom kole, no v druhom kole svojim súperom podľahli a obsadili tak celkové spoločné 9. - 16. miesto. Isabella mala za spoluhráča Novotného z Karlovej Vsi, no podľahli v prvom kole svojim súperom a obsadili tak celkové 17. - 24. miesto.

Priebežné výsledky

Konečné poradie