Choď na obsah Choď na menu
 

Majstrovstvá SR 2013 staršie žiactvo, Pezinok-Viničné

24. 5. 2013

Termín: 18. - 19.5.2013

Miesto: Spoločenský dom, Viničné

Súťažné kategórie: 

1. Dvojhra starších žiakov 

2. Štvorhra starších žiakov

3. Dvojhra starších žiačok

4. Štvorhra starších žiačok

5. Zmiešaná štvorhra

Štartovalo prvých 32 hráčov a 24 hráčok podľa rebríčkového postavenia k 1.5.2013 (náhradníci podľa rebríčka k 1.5.2013).

 

Za MSK Malacky štartovali na Majstrovstvách Slovenska Laura Švajdlenková a Erika Šrámková. V súťaži chlapcov sme zastúpenie nemali. Hralo sa na 3 víťazné sety v 1. stupni (základná skupina) a na 4 víťazné sety v 2. stupni (vyraďovací).

V súťaži dvojhier dievčat boli 3-členné skupiny. Erika postúpila z druhého miesta do vyraďovacej časti súťaže, kde neprešla cez Grigelovú z Nitry a v konečnom poradí obsadila 9. - 16. miesto. Laura skončila celkovo na 17. - 24. mieste.

V súťaži štvorhier dievčat štartovala Erika spolu s Grigelovou z Nitry a porazili Pekovú (Trnava) s Klučárovou (Valaliky). V následnom zápase podľahli svojim súperkám a v konečnom poradí obsadili 5. - 8. miesto.

V zmiešanej štvorhre dievčat štartovala Erika spolu s Pindurom z Ružomberka a v prvom kole vyradili pár Turek (Nitra) / Belianska (Majcichov). V ďalšom kole podľahli svojim súperom a obsadili celkové 9. - 16. miesto. Naša druhá hráčka Laura štartovala v tejto disciplíne spolu s Gemeľom z Námestova, no svojich súperov sa im nepodarilo zdolať a obsadili celkovo 17. - 24. miesto.

Konečné výsledky na stiahnutie vo formáte PDF sú TU

Jednotlivé výsledky zápasov sú na stránke poriadateľa STK Pezinok.