Choď na obsah Choď na menu
 

Regionálne rebríčky mládeže BA/TT regiónu pre sezónu 2012/2013

17. 12. 2012

Rebríček platný k: 16.12.2012

 

Najmladší žiaci

 Por.   Priezvisko, Meno   Nar.   Klub   Body spolu 
1  Ivančo Felix  2003  MSK MALACKY  240
2  Mikluščák Benjamin  2002  ŠKST KARLOVA VES  240
3  Varga Peter  2002  KST VIKTÓRIA TRNAVA  215
4  Freund Andrej  2002  MSK MALACKY  208
5  Fusek Patrik  2002  MSK MALACKY  185
6  Kolenčík Matúš  2002  ŠKST KARLOVA VES  130
7  Kubala Nicolas  2005  KST VIKTÓRIA TRNAVA  118
8  Klučár Matej  2002  TTC MAJCICHOV  65
9  Budinský Juraj  2003  SOKOL SKALICA  60
10  Pňaček Marek  2002  SOKOL SKALICA  60
11  Krajčovič Peter  2003  STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK  46,3
12  Gondár František  2002  SOKOL SKALICA  40
13  Lukáčik Martin  2003  STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK  40
14  Sekera Dominik  2003  TTC MAJCICHOV  40
15  Kovár Dávid  2004  ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN  37,5
16  Veltschmid Roman  2003  MSK MALACKY  35
17  Černý Tomáš  2003  MSK MALACKY  30
18  Krajčovič Filip  2005  TTC MAJCICHOV  30
19  Vajla Michal  2003  SOKOL SKALICA  30
20  Klampár Samuel Viliam  2003  T-CLUB OSTROV  25
21  Baranec Andrej  2004  PST STUPAVA  22,5
22  Dujsík Radoslav  2003  SOKOL SKALICA  22,5
23  Čermák Andrej  2002  SOKOL SKALICA  20
24  Demeter Tomáš  2004  MSK MALACKY  20
25  Náhlik Pavol  2002  ŠK III. ZŠ HLOHOVEC  20
26  Šadibol Matej  2003  T-CLUB OSTROV  20
27  Biró András  2004  GASTO METALFIN GALANTA  17,5
28  Brenessel Daniel  2004  T-CLUB OSTROV  17,5
29  Deák Dominik  2006  GASTO METALFIN GALANTA  17,5
30  Jánoš Matúš  2002  PST STUPAVA  17,5
31  Zimmermann Erik  2002  PST STUPAVA  17,5
32  Krebs Jakub  2003  STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK  15
33  Novotný Leonard  2002  ŠKST KARLOVA VES  15
34  Šlosár Matej  2003  STK SENEC  15
35  Srnka Martin  2002  ZŠ J.G.TAJOVSKÉHO SENEC -STK  15
36  Zeman Matúš  2002  ŠKST KARLOVA VES  11,3
37  Šlosár Simon  2002  ZŠ MLYNSKÁ SENEC  11,3
38  Bognár Máté  2002  GASTO METALFIN GALANTA  10
39  Macháček Tadeáš  2002  SOKOL SKALICA  10
40  Masaryk Denis  2002  SOKOL SKALICA  10
41  Šadibol Adam  2006  T-CLUB OSTROV  10
42  Hanic Roman  2002  SOKOL SKALICA  7,5
43  Okoličany Andrej  2004  PST STUPAVA  7,5
44  Riška Marek  2003  SOKOL SKALICA  7,5
45  Turis Ľubomír  2002  SOKOL SKALICA  7,5
46  Valo Peter  2005  T-CLUB OSTROV  7,5
47  Vašečka Matyáš  2003  SOKOL SKALICA  7,5

 

Najmladšie žiačky

 Por.   Priezvisko, Meno   Nar.   Klub   Body spolu 
1  Slobodníková Hana  2003  ŠKST KARLOVA VES  323
2  Gašparíková Lucia  2002  TTC MAJCICHOV  285
3  Sisková Zuzana  2003  TTC MAJCICHOV  175
4  Komorná Viktória  2002  ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN  130
5  Somogyiová Liliana  2003  GASTO METALFIN GALANTA  125
6  Bilkovičová Sára  2005  MSK MALACKY  105
7  Hurbanová Isabella  2003  MSK MALACKY  95
8  Kovárová Dominika  2003  ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN  75
9  Wiltschková Dominika  2006  GASTO METALFIN GALANTA  60
10  Červeňová Nina  2003  ŠK VATEK BERNOLÁKOVO  50
11  Bartovičová Eliška  2004  ŠK III. ZŠ HLOHOVEC  40
12  Bartovičová Lenka  2003  ŠK III. ZŠ HLOHOVEC  40
13  Svetlíková Timea  2004  T-CLUB OSTROV  35
14  Škápiková Jana  2003  ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN  30
15  Kovaříčková Silvia  2005  SOKOL SKALICA  20
16  Kovaříčková Silvia  2005  SOKOL SKALICA  20
17  Polakovičová Bianka  2005  MSK MALACKY  20
18  Prokešová Barbora  2004  SOKOL SKALICA  20
19  Romanová Ema  2003  SOKOL SKALICA  20
20  Turisová Gabriela  2004  SOKOL SKALICA  20
21  Vlková Dáša  2003  SOKOL SKALICA  20
22  Svetlíková Sofia  2006  T-CLUB OSTROV  15

 

Mladší žiaci

 Por.   Priezvisko, Meno   Nar.   Klub   Body spolu 
1  Púčik Timotej  2000  OŠK ZAVAR  200
2  Krajčovič Jakub  2000  ŠKST KARLOVA VES  183
3  Kováč Maxim  2000  ŠKST KARLOVA VES  180
4  Kollár Richard  2000  TTC MAJCICHOV  170
5  Lancz Viktor  2001  GASTO METALFIN GALANTA  110
6  Jalovecký Marek  2001  STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK  85
7  Varga Peter  2002  KST VIKTÓRIA TRNAVA  80
8  Macko Miroslav  2001  ŠKST KARLOVA VES  80
9  Freund Andrej  2002  MSK MALACKY  75
10  Vida Kristián  2000  MSTK LEOPOLDOV  65
11  Fusek Patrik  2002  MSK MALACKY  60
12  Šantavý Matúš  2000  MSTK LEOPOLDOV  55
13  Kolenčík Matúš  2002  ŠKST KARLOVA VES  50
14  Nemec Marek  2000  MSK MALACKY  50
15  Ondrušek Peter  2000  OSTK MALŽENICE  47,5
16  Ivančo Felix  2003  MSK MALACKY  40
17  Mikluščák Benjamin  2002  ŠKST KARLOVA VES  40
18  Kmoško Samuel  2000  ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN  35
19  Noskovič Kristián  2001  PST STUPAVA  32,5
20  Klučár Matej  2002  TTC MAJCICHOV  30
21  Takács Bálint  2001  GASTO METALFIN GALANTA  30
22  Štvrtecký Erik  2001  SOKOL SKALICA  26,3
23  Kubala Nicolas  2005  KST VIKTÓRIA TRNAVA  25
24  Barta Samuel  2001  PST STUPAVA  25
25  Hajdin Damian  2001  STK PROPRIA KÚTY  25
26  Slobodník Juraj  2000  ŠKST KARLOVA VES  22,5
27  Balog Daniel  2001  PST STUPAVA  20
28  Sucha Tomáš  2001  ŠKST KARLOVA VES  20
29  Kaluzinsky Richard  2001  ŠKST KARLOVA VES  20
30  Nagy Adam  2000  STK SENEC  20
31  Kovár Dávid  2004  ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN  15
32  Lužica Martin  2001  GASTO METALFIN GALANTA  15
33  Slováčik Viktor  2000  GASTO METALFIN GALANTA  15
34  Jurčík Jakub  2001  SOKOL SKALICA  11,3
35  Kováč Patrik  2001  SOKOL SKALICA  11,3
36  Šlosár Matej  2003  STK SENEC  10
37  Novotný Leonard  2002  ŠKST KARLOVA VES  10
38  Srnka Martin  2002  ZŠ J.G.TAJOVSKÉHO SENEC -STK  10
39  Krebs Martin  2001  STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK  10
40  Gregor Jakub  2001  ŠKST KARLOVA VES  10
41  Štibraný Martin  2001  ŠKST KARLOVA VES  10
42  Horváth Samuel  2000  ŠKST KARLOVA VES  10
43  Krajčovič Peter  2003  STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK  7,5
44  Zeman Matúš  2002  ŠKST KARLOVA VES  7,5
45  Šlosár Simon  2002  ZŠ MLYNSKÁ SENEC  7,5
46  Lamoš Goran  2001  ŠKST KARLOVA VES  7,5
47  Sípos Adrian  2001  ZŠ MLYNSKÁ SENEC  7,5
48  Hlavatý Samuel  2001  ŠKST KARLOVA VES  7,5
49  Besina Miroslav  2001  ŠKST KARLOVA VES  7,5
50  Žarnovický Patrik  2000  STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK  7,5
51  Sokol Matej  2000  PST STUPAVA  7,5

 

Mladšie žiačky

 Por.   Priezvisko, Meno   Nar.   Klub   Body spolu 
1  Čermáková Paula  2000  ŠKST KARLOVA VES  345
2  Švajdlenková Laura  2001  MSK MALACKY  315
3  Tomičová Ivana  2000  GASTO METALFIN GALANTA  250
4  Pradličková Hana  2000  MSK MALACKY  120
5  Gorfolová Viktória  2001  GASTO METALFIN GALANTA  115
6  Marešová Valentína  2000  MSK MALACKY  95
7  Slobodníková Hana  2003  ŠKST KARLOVA VES  95
8  Liptáková Nikoleta  2001  ŠKST KARLOVA VES  85
9  Sisková Zuzana  2003  TTC MAJCICHOV  80
10  Gašparíková Lucia  2002  TTC MAJCICHOV  70
11  Blašková Nicol  2000  T-CLUB OSTROV  60
12  Komorná Viktória  2002  ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN  50
13  Kovárová Dominika  2003  ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN  50
14  Karelová Viktória  2001  ŠKST KARLOVA VES  30
15  Bilkovičová Sára  2005  MSK MALACKY  30
16  Somogyiová Liliana  2003  GASTO METALFIN GALANTA  20

 

Starší žiaci

 Por.   Priezvisko, Meno   Nar.   Klub   Body spolu 
1        
2  Takáč Jakub  1998  STK DEVÍNSKA NOVÁ VES  403
3  Novotný Jakub  1999  STK DEVÍNSKA NOVÁ VES  225
4  Žigo Martin  1998  STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK  195
5  Sekulský Adam  1998  ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN  143
6  Krajčovič Jakub  2000  ŠKST KARLOVA VES  95
7  Čiba Jakub  1998  STK DEVÍNSKA NOVÁ VES  90
8  Topľanský Leonard  1998  ŠKST RUŽOMBEROK  77,5
9  Kollár Róbert  1999  TTC MAJCICHOV  72,5
10  Siska Tomáš  1999  TTC MAJCICHOV  65
11  Baka Martin  1999  STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK  62,5
12  Domin Samuel  1998  TTC MAJCICHOV  62,5
13  Varga Kristian  1998  MSTK LEOPOLDOV  62,5
14  Kovaříček Miroslav  1998  SOKOL SKALICA  60
15  Schneider Martin  1998  KST VIKTÓRIA TRNAVA  60
16  Ragas Matúš  1998  PST STUPAVA  45
17  Kollár Richard  2000  TTC MAJCICHOV  40
18  Púčik Timotej  2000  OŠK ZAVAR  40
19  Šulek Šimon  1998  GASTO METALFIN GALANTA  40
20  Jalovecký Marek  2001  STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK  30
21  Kostrian Matúš  1999  STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK  30
22  Lacho Marek  1999  BYT CENTRUM SENICA  30
23  Macko Miroslav  2001  ŠKST KARLOVA VES  30
24  Jakubčík Matúš  1999  MSK MALACKY  20
25  Lancz Viktor  2001  GASTO METALFIN GALANTA  20
26  Nemec Marek  2000  MSK MALACKY  20
27  Šantavý Michal  1999  MSTK LEOPOLDOV  20
28  Zlámala Matej  1999  MSTK LEOPOLDOV  20
29  Prokeš Marek  1998  SOKOL SKALICA  17,5
30  Svetlík Patrik  1998  T-CLUB OSTROV  17,5
31  Štvrtecký Erik  2001  SOKOL SKALICA  17,5
32  Noskovič Kristián  2001  PST STUPAVA  15
33  Barta Samuel  2001  PST STUPAVA  10
34  Hajdin Damian  2001  STK PROPRIA KÚTY  10
35  Hrnko Matej  1999  MSK MALACKY  10
36  Kmoško Samuel  2000  ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN  10
37  Lužica Martin  2001  GASTO METALFIN GALANTA  10
38  Slováčik Viktor  2000  GASTO METALFIN GALANTA  10
39  Šantavý Matúš  2000  MSTK LEOPOLDOV  10
40  Šantavý Ondrej  1998  SOKOL SKALICA  10
41  Takács Bálint  2001  GASTO METALFIN GALANTA  10
42  Jurčík Jakub  2001  SOKOL SKALICA  7,5
43  Kováč Patrik  2001  SOKOL SKALICA  7,5
44  Miho Dávid  1998  ŠK III. ZŠ HLOHOVEC  7,5
45  Špánik Ondrej  1999  SOKOL SKALICA  7,5
46  Vozárik Milan  1999  MSTK LEOPOLDOV  7,5
47  Vyletel Peter  1998  BYT CENTRUM SENICA  7,5

 

Staršie žiačky

 Por.   Priezvisko, Meno   Nar.   Klub   Body spolu 
1  Šrámková Erika  1999  MSK MALACKY  300
2  Belianska Sarah  1999  TTC MAJCICHOV  280
3  Gašparíková Miroslava  1999  TTC MAJCICHOV  185
4  Jalovecká Alexandra  1998  STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK  155
5  Švajdlenková Laura  2001  MSK MALACKY  120
6  Cviková Valentína  1998  STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK  110
7  Čermáková Paula  2000  ŠKST KARLOVA VES  110
8  Tomičová Ivana  2000  GASTO METALFIN GALANTA  100
9  Farkasová Alexszandra  1999  GASTO METALFIN GALANTA  80
10  Trajlínková Dominika  1998  BYT CENTRUM SENICA  75
11  Hagarová Natália  1998  STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK  60
12  Erdélska Michaela  1999  PST STUPAVA  60
13  Marešová Valentína  2000  MSK MALACKY  50
14  Blašková Nicol  2000  T-CLUB OSTROV  40
15  Brenesselová Alžbeta  1999  T-CLUB OSTROV  40
16  Gorfolová Viktória  2001  GASTO METALFIN GALANTA  40
17  Pradličková Hana  2000  MSK MALACKY  40
18  Ujhelyiová Diana  1998  SOKOL SKALICA  15

 

Dorastenci

 Por.   Priezvisko, Meno   Nar.   Klub   Body spolu 
1  Kovanič Kristián  1996  STK DEVÍNSKA NOVÁ VES  155
2  Takáč Jakub  1998  STK DEVÍNSKA NOVÁ VES  135
3  Novotný Matej  1997  STK DEVÍNSKA NOVÁ VES  120
4  Vizina Damián  1997  MSK MALACKY  120
5  Sklenár Matúš  1997  STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK  95
6  Krupanský Lukáš  1997  KST VIKTÓRIA TRNAVA  80
7  Novotný Jakub  1999  STK DEVÍNSKA NOVÁ VES  60
8  Velich Tomáš  1997  STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK  60
9  Sekulský Adam  1998  ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN  55
10  Jakubec Dávid  1997  STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK  55
11  Rábara Marcel  1996  STK ELASTIK HORNÉ OREŠANY  40
12  Žigo Martin  1998  STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK  40
13  Domin Samuel  1998  TTC MAJCICHOV  35
14  Kollár Róbert  1999  TTC MAJCICHOV  35
15  Siska Tomáš  1999  TTC MAJCICHOV  30
16  Erdélsky Andrej  1997  PST STUPAVA  25
17  Štefek Martin  1997  ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN  25
18  Forro Radoslav  1997  GASTO METALFIN GALANTA  20
19  Pribila Tomáš  1997  ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN  20
20  Vizinová Dominika  1995  MSK MALACKY  20
21  Čiba Jakub  1998  STK DEVÍNSKA NOVÁ VES  20
22  Baka Martin  1999  STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK  15
23  Šulek Šimon  1998  GASTO METALFIN GALANTA  15
24  Topľanský Leonard  1998  ŠKST RUŽOMBEROK  15
25  Varga Kristian  1998  MSTK LEOPOLDOV  15
26  Koszilka Ronald  1996  STK SENEC  15
27  Lacho Marek  1999  BYT CENTRUM SENICA  15
28  Martinkovič Damián  1996  ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN  10
29  Ragas Matúš  1998  PST STUPAVA  10
30  Zborovjan Lukáš  1996  ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN  10

 

Dorastenky

 Por.   Priezvisko, Meno   Nar.   Klub   Body spolu 
1  Belianska Sarah  1999  TTC MAJCICHOV  140
2  Šrámková Veronika  1997  MSK MALACKY  120
3  Vizinová Dominika  1995  MSK MALACKY  100
4  Gašparíková Miroslava  1999  TTC MAJCICHOV  90
5  Šrámková Erika  1999  MSK MALACKY  80
6  Nagyová Viktoria  1997  STK SENEC  80
7  Jalovecká Alexandra  1998  STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK  50
8  Farkasová Alexszandra  1999  GASTO METALFIN GALANTA  40
9  Erdélska Michaela  1999  PST STUPAVA  40
10  Trajlínková Dominika  1998  BYT CENTRUM SENICA  40

 

Rebríčky na stiahnutie v pdf  TU