Choď na obsah Choď na menu
 

BTM mladšie žiactvo a dorast, Pezinok

5. 10. 2013

Termín: 29.9.2013

Miesto: Telocvičňa ZŠ, Na Bielenisku, Pezinok

Počet účastníkov: Dorci 21, Dorky 8, Mž 35, Mžky 9

 

Za MSK Malacky štartovali Marek Nemec, Erika Šrámková, Veronika Šrámková, Peter Chmela, Tomáš Černý, Andrej Freund, Patrik Fusek, Félix Ivančo, Sára Bilkovičová, Isabella Hurbanová, Bianka Polakovičová a Laura Švajdlenková.

V kategórii dorastencov nás reprezentoval Marek Nemec, no nepodarilo sa mu prebojovať zo základnej skupiny a obsadil celkové 11. - 15. miesto.

V kategórii dorasteniek zo základnej skupiny postúpila Erika Šrámková do vyraďovacieho systému, celkovo obsadila 3. - 4. miesto a ocitla sa na stupni víťazov - gratulujeme! Veronika Šrámková obsadila celkovo 5. - 6. miesto.

V kategórii mladších žiakov sa zo základných skupín prebojovali Félix, Patrik a Andrej. V druhom stupni K.O. nám neprial žreb a všetci naši hráči sa stretli vo vzájomných dueloch, z ktorých nakoniec víťazne vyšiel Patrik. Ten porazil v ďalšom zápase Gregora (Karlova Ves) a premožiteľa našiel až vo finále. Naši chlapci obsadili 2. miesto Patrik Fusek - gratulujeme!, 5. - 8. miesto Félix Ivančo, 9. - 16. miesto Andrej Freund, 17. - 24. miesto Tomáš Černý a 25. - 32. miesto Peter Chmela. 

V kategórii mladších žiačok postúpila zo základnej skupiny z našich hráčok len Laura Švajdlenková, ktorá v následných zápasoch vyraďovacieho systému porazila Gorfolovú (Galanta) a následne Gašparíkovú (Majcichov)  a obsadila skvelé 1. miesto - gratulujeme! Naše ostatné hráčky skončili celkovo Sára a Isabella na 5. - 6. mieste a Bianka na 9. mieste.

Priebeh turnaja a konečné výsledky vo formáte PDF sú na stiahnutie TU

 

 

Náhľad fotografií zo zložky 20130929 BTM Pezinok