Choď na obsah Choď na menu
 

Joola Mini Cadet Open 2014, Budapešť

Termín: 3. - 5.1.2014

Miesto: Budapešť

Počet účastníkov: 155

(32 najmladší žiaci, 13 najmladšie žiačky, 62 mladší žiaci, 48 mladšie žiačky)

 

Na turnaji súťažili chlapčenské a dievčenské kategórie družstiev a jednotlivcov mladšieho a najmladšieho žiactva. Za MSK Malacky sa turnaja zúčastnili Félix Ivančo (najmladší žiaci) a Laura Švajdlenková (mladšie žiačky), tréner Jaromír Truksa.

Prvý deň súťažili družstvá. Félix tvoril družstvo spolu s Filipom Delinčákom z MSK Čadca. Zo základnej skupiny sa im však do ďalších kôl nepodarilo prebojovať, keď podľahli tureckému a maďarskému družstvu. V súťaži družstiev mladších dievčat hrala Laura spolu s Gaiou Monfardini z klubu Bavaria a svoju skupinu vyhrali bez straty setu. V následnom zápase vyraďovacieho systému porazili nemecké družstvo TT Baden, no ďalej sa už neprebojovali.

Na druhý deň hral Félix v základnej skupine v kategórii jednotlivcov, kde mu stačili dve víťazstvá na postup zo skupiny. V následnom vyraďovacom systéme porazil Hogyeho z Maďarska a následne Rumuna Poterasa. Ďalší súper a neskorší víťaz už bol nad jeho sily, no celkovo Félix obsadil skvelé 3. miesto - gratulujeme!

V rovnaký deň hrali aj mladšie dievčatá, no jedno víťazstvo proti Angličanke Kellyovej nestačilo Laure na postup zo základnej skupiny a do ďalších zápasov nepostúpila.

Podrobné výsledky sú na stránke turnaja http://www.joolaminicadet.hu.

joola-budapest.jpg