Choď na obsah Choď na menu
 

Guestbook

Milí naši priatelia a návštevníci stránky, sem môžete písať Vaše postrehy, skúsenosti, ale tiež čokoľvek, o čo sa chcete podeliť s ostatnými.

(Vyhradzujeme si právo vymazať príspevky, ktoré budú považované za nevhodné, urážlivé alebo s inak nevhodným obsahom. Ďakujeme za pochopenie!) 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Malacky open

(Martin, 24. 1. 2017 15:10)

supeeeeeer, sme radi, ze bude zasa turnaj Malacky open aj v tomto roku, lebo sa hovorilo, ze asi nebude. Ale tesime sa velmi, bude to zasa super turnaj :)

Turnaj rodicov

(Jan, 30. 11. 2016 8:29)

Zdravim, chcem sa spytat, ci bude tento rok tiez turnaj Raiffeisen, kde hrali rodicia s detmi. Bolo to vzdy super. Dakujem

interné zápasy

(Gabika, 31. 8. 2016 15:06)

Dobrý deň,
nakoľko bežne deti počas tréningu hrajú spolu zápasy, možno by bolo fajn urobiť to oficiálne, niečo ako interný turnaj. Výsledky by sa dali na nástenku, rodičia by vedeli ako ich dieťa napreduje. Aj pre deti by to bolo zaujímavejšie.

Treningy

(Soňa, 29. 8. 2016 9:00)

Dobrý deň, chcela by som sa informovať či už je známe ako sa bude trénovať od septembra. Už je dnes 29.8.2016 a nevieme nič.
Slubili nám, že nás budú informovať o činnosti výboru a vie niekto niečo čo sa vlastne deje???

Obnova hosťovskej knihy

(Jaro Freund, 21. 8. 2016 20:13)

Členovia a priaznivci nášho klubu!
Ako príspevok pre zabezpečenie transparentnosti činnosti nášho klubu otvárame znova časť, kde môžete napísať svoje postrehy, názory, podnety aj otázky na vedenie klubu. Táto rubrika mala celkom slušnú sledovanosť, preto nebojte sa prispieť :) Tu mlčať nemusíte!
Fandíme našim hráčom! Fandíme nášmu klubu!